Adventní Málaga + VÁNOČNÍ SVĚTELNÁ BOTANICKÁ ZAHRADA (letecky z Prahy)

24990 

SKU: 14984A Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Sluncem zalité pobřeží, příjemné teploty, sváteční atmosféra… Projdete se nasvíceným starým městem a historickou botanickou zahradou v záři vánočních světel. Nakouknete do zákulisí Picassova domu. Ochutnáte typické churros, turón i dobroty z vyhlášené tržnice a koštnete lahodné víno. Dopřejte si dokonalou kombinaci moře a adventu – propadněte kouzlu Málagy!

Ubytování

O prodejci RadyNaCestu.cz

RadyNaCestu.cz nabízí zájezdy do 61 zemí světa, které umožňují cestovatelům vyhnout se turistickým pastem. S nadšenými průvodci, kteří osobně testují každý zájezd, garantujeme autentické a méně známé zážitky. Zapomeňte na masovku a objevte s námi skryté poklady destinací, kde se setkáte s místní kulturou a atmosférou. Díky RadyNaCestu.cz získáte nejenom průvodce, ale společníka na unikátních cestách, kde žádná cesta není stejná.

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Adventní Málaga + VÁNOČNÍ SVĚTELNÁ BOTANICKÁ ZAHRADA (letecky z Prahy)
Adventní Málaga + VÁNOČNÍ SVĚTELNÁ BOTANICKÁ ZAHRADA (letecky z Prahy)

24990 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart