Aktivní pobyt v Beskydech

Přidejte svou recenzi

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. V ceně pobytového balíčku je:

ubytování na 2 noci pro 2 osoby v chaloupce dle vlastního výběru
2x snídaňový koš servírovaný až do chaloupky
lahodná káva po celou dobu pobytu
zapůjčení elektrokol (2ks) po dobu pobytu
2x vstup do muzea Tatra Kopřivnice
1x cyklomapa s doporučenými trasami
parkování v přilehlém místě
dárek na rozloučenou
volný přístup na Wi-Fi

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Aktivní pobyt v Beskydech. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Aktivní pobyt v Beskydech. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Aktivní pobyt v Beskydech
Aktivní pobyt v Beskydech

9990 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart