Barmanské a baristické kurzy

Vstupte do světa našich barmanských a baristických kurzů, kde se učení stává uměním a kde vášniví nadšenci mohou objevovat tajemství mixologie a kvalitní kávy. Naše kurzy jsou navrženy pro ty, kteří chtějí ovládat dovednosti a techniky potřebné pro přípravu osvěžujících nápojů nebo perfektní šálky kávy.

Filter

Zobrazuji všech 6 výsledků

Barmanské kurzy vás provedou světem koktejlů, od základních dovedností jako mixování a míchání ingrediencí až po pokročilé techniky a umění prezentace. Naučíte se vytvářet kouzla v sklenici, porozumíte různým druhům alkoholu a budete schopni tvořit unikátní a chutné nápoje pro své hosty.

Baristické kurzy vám otevřou bránu do světa kávy. Naučíte se umění správné extrakce, pěnění mléka pro cappuccino, a pochopíte rozdíly mezi různými druhy kávovarů a zrnkové kávy. Během kurzu získáte dovednosti potřebné pro přípravu dokonalé šálky kávy, ať už jste doma nebo ve specializované kavárně.

Náš tým zkušených instruktorů vás provede každým krokem a podělí se s vámi o své tipy a triky ze světa mixologie a kávy. Připojte se k našim kurzym a rozvíjejte své dovednosti v umění nápojů s námi!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart