Beauty balíček: Kosmetické ošetření přírodní kosmetikou

1750 

Město

SKU: 1964-13699-1 Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Během hodinového kosmetického ošetření se o vás postará profesionální kosmetička, která používá luxusní francouzskou dermokosmetikou Phyris, která je přírodní, vysoce účinná, a navíc netestovaná na zvířatech.
V ceně kosmetického balíčku je:

odlíčení

barvení obočí a řas (na přání)

čištění pleti: hloubkové a ultrazvukovou špachtlí

peeling pro odstranění odumřelé kůže a prokrvení

nanesení hydratačního séra a esenciálního olejíčku podle typu vaší pleti

liftingová masáž obličeje

pleťová maska podle potřeb pleti

masáž rukou během působení masky

závěrečná péče

Celý zážitek bude přizpůsobený konkrétním potřebám pleti.

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Ošetření pleti a rukou přírodní kosmetikou. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Ošetření pleti a rukou přírodní kosmetikou. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Beauty balíček: Kosmetické ošetření přírodní kosmetikou
Beauty balíček: Kosmetické ošetření přírodní kosmetikou

1750 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart