Belgie

Vstupte do poutavého světa dovolených v Belgii, kde se setkává historie s modernitou, lahodná kuchyně s uměleckým dědictvím. Belgická dovolená nabízí nejen úchvatné památky a malebná města, ale také výborné gastronomické zážitky a příležitosti k objevování krásné přírody.

Filter

Zobrazuji všech 9 výsledků

Brusel, hlavní město Belgie a sídlo Evropské unie, vás přivítá svou pestrou atmosférou. Grand Place, historické náměstí, je obklopeno nádhernými stavbami, zatímco Atomium představuje symbol modernity. Můžete se procházet historickými uličkami, navštěvovat umělecké muzea nebo se ponořit do pulzující atmosféry evropského města.

Bruggy, často označované jako “Benátky severu”, jsou romantickým rájem s malebnými kanály, gotickými stavbami a historickým okouzlením. Antverpy, námořní metropole, lákají svými přístavními scenériemi, muzei a bohatou uměleckou scénou.

Belgie je známá i pro svou rozmanitou kuchyni. Ochutnejte slavné belgické čokolády, vyzkoušejte tradiční wafle nebo se nechte unést chutěmi belgických piv, která mají dlouhou tradici a jsou považována za některá z nejlepších na světě.

Přírodní krása Belgie vás také okouzlí. Ardény, kopcovitá oblast, je ideální pro pěší túry a cyklistiku. Přímořská oblast nabízí krásné pláže a možnosti pro odpočinek u moře.

Nezapomeňte navštívit historické hrady a zámky, které jsou roztroušeny po celé Belgii. Každý z nich vypráví svůj vlastní příběh a nabízí pohled do minulosti této země.

Ať už si vyberete dovolenou plnou kulturních zážitků, gastronomických radovánek nebo přírodního dobrodružství, Belgie vám přináší rozmanitý a zajímavý pobyt. Připravte se na cestu do této evropské perly a zažijte jedinečnou belgickou atmosféru. Vaše dovolená v Belgii začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart