Beskydy

Vstupte do kouzelné krajiny Beskyd, kde se setkává malebná příroda s tradicemi, a prožijte nezapomenutelnou dovolenou a pobyt v srdci této horské oblasti, která se rozkládá na pomezí České republiky, Slovenska a Polska.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 20 výsledků

Beskydy jsou rájem pro milovníky přírody a horské turistiky. Prozkoumejte spletité lesní stezky, které vás zavedou k impozantním horským vrcholům a malebným rozhlednám. Beskydy jsou v zimě také oblíbeným místem pro lyžování a snowboarding, s mnoha skvělými sjezdovkami a zasněženými horskými scenériemi.

Pokud máte rádi kulturu a historii, navštivte tradiční vesnice v Beskydech. Města jako Rožnov pod Radhoštěm nebo Vsetín nabízejí pohled na folklórní dědictví této regionální oblasti. Muzeum Beskyd v Rožnově pod Radhoštěm poskytuje fascinující pohled na historii Beskyd a jejich kultury.

Beskydy jsou domovem několika významných poutních míst a sakrálních památek. Navštivte vrchol Radhošť s kaplí svatého Cyrila a Metoděje, kde si můžete užít nejen krásný výhled, ale také atmosféru poutního místa.

Pro milovníky tradičních řemesel a folkloru jsou v Beskydech k dispozici místní trhy a festivaly. Ochutnejte místní kulinářské speciality a zakupte si autentické řemeslné výrobky.

Ubytování v Beskydech zahrnuje pestré možnosti od komfortních hotelů a penzionů po horské chaty, kde si můžete užít atmosféru a klid této horské oázy.

Ať už hledáte dobrodružství v přírodě, klidné chvíle odpočinku nebo pohled na tradiční kulturu, Beskydy nabízejí širokou škálu zážitků pro každého cestovatele. Připravte se na cestu do této horské krásy, kde se setkává příroda s tradicí.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart