Bowling v BEST Sportcentru Olomouc – 6 moderních bowlingových drah

175 

Město

SKU: P4400 Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

BEST Sportcentrum v Olomouci nabízí velkou škálu zábavy. Od bowlingu a squashe, přes různé taneční lekce až po virtuální realitu. V našich prostorách také najdete restauraci s barem, kde si můžete dát lehké občerstvení nebo nějaký dobře vychlazený drink. Máme k dispozici 6 moderních bowlingových drah a všechny jsou vybavené dětskými zábranami, takže i ti nejmenší si užijí hru naplno. Jeden z mnoha dalších důvodů proč nás navštívit je i to, že se nacházíme v prakticky v centru Olomouce hned vedle areálu SK Sigma Olomouc, takže odpadá problém s hledáním našeho sportcentra. Těšíme se na Vás!

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Bowling v BEST Sportcentru Olomouc – 6 moderních bowlingových drah. Popis obsahuje informace o prodejci SkvěléČesko a doporučení, kde zakoupit Bowling v BEST Sportcentru Olomouc – 6 moderních bowlingových drah. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci SkvěléČesko

SkvěléČesko.cz může být online platforma zaměřená na prodej různých zážitků a výletů po celém Česku. Cílem by mohlo být poskytovat zákazníkům možnost objevovat a zažívat různorodé atrakce a aktivity v České republice.

Eshop může nabízet širokou škálu zážitků a výletů, jako jsou dobrodružné aktivity, wellness pobyty, gastronomická dobrodružství, kulturní události, adrenalinové sporty, romantické víkendy a mnoho dalších. Produkty by mohly být rozděleny do různých kategorií pro snadnější procházení.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Bowling v BEST Sportcentru Olomouc – 6 moderních bowlingových drah
Bowling v BEST Sportcentru Olomouc – 6 moderních bowlingových drah

175 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart