Dominikánská republika

Vítejte na krásném ostrově Dominikánské republiky, kde se setkává bílé písečné pláže s azurovým mořem, živou kulturou a exotickou přírodou! Dovolená v Dominikánské republice slibuje nejen odpočinek na karibských plážích, ale také dobrodružství v dechberoucích přírodních scenériích a prozkoumání historických památek.

Filter

Zobrazuji všech 6 výsledků

Ubytování v Dominikánské republice zahrnuje luxusní all-inclusive letoviska, romantické hotely na plážích Punta Cana, tradiční karibské bungalovy a útulné butikové hotely v historických městech. Bez ohledu na to, zda hledáte romantický útěk, rodinnou dovolenou nebo dobrodružství, Dominikánská republika má nabídku pro každého návštěvníka.

Začněte svou dovolenou v Punta Cana, kde naleznete některé z nejlepších pláží na světě. Vychutnejte si slunce, jemný písek a klidné moře, nebo se vydejte na adrenalinové vodní sporty.

Prozkoumejte historické město Santo Domingo, kde najdete koloniální architekturu, historické památky a pulzující atmosféru. Navštivte Zona Colonial, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO.

Pro milovníky přírody a dobrodružství je národní park Los Haitises ideálním místem k prozkoumání mangrovových lesů, krasových jeskyní a pobřežních oblastí.

Pokud hledáte romantický útěk, vydejte se na poloostrov Samaná, kde naleznete romantické pláže, malebné zátoky a pestrou faunu.

Místní kuchyně v Dominikánské republice je plná tropických chutí. Ochutnejte místní speciality, jako jsou mangu (banánová kaše), mofongo (směs plátů a masa) nebo mangú (mangový přívažek).

Večery mohou být věnovány romantickým procházkám po pláži, sledování západu slunce, tradičním tancům merengue a ochutnávce koktejlů na karibských plážích.

Dovolená v Dominikánské republice slibuje kombinaci relaxace, kultury a dobrodružství. Bez ohledu na vaše preference, tento karibský ráj vám poskytne nezapomenutelný pobyt. Vaše dovolená začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart