Dubaj

Vítejte v Dubaji, městě, kde se setkává luxus, modernita a tradiční arabská pohostinnost. Naše dovolená v Dubaji vám nabízí nejenom pohodlí ubytování v luxusních hotelech, ale i možnost prozkoumat fascinující kontrasty tohoto úžasného destinace.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 58 výsledků

Začněte svůj den návštěvou symbolů města, jako je Burj Khalifa, nejvyšší budova na světě, a Burj Al Arab, jeden z nejprestižnějších hotelů na světě. Prohlédněte si fascinující Palm Jumeirah, umělý ostrov ve tvaru palmy, a projděte se po promenádě Dubai Marina, která nabízí krásné výhledy na městskou architekturu a vodní kanály.

Nakupujte ve světoznámých obchodech Dubaj Mall, kde najdete nejenom exkluzivní módní značky, ale i akvárium a kluziště. Prozkoumejte historický čtvrť Al Fahidi s tradičními arabskými domy a muzei, která vám přiblíží kulturní dědictví regionu.

Užívejte si slunečné dny na písečných plážích Jumeirah nebo si dopřejte odpočinek v luxusních lázních. V noci si vychutnejte bohatou kulinarickou scénu v jednom z mnoha špičkových restaurací nebo si užijte večerní procházku pod světly města.

Dovolená v Dubaji je spojením moderního luxusu, dobrodružství a exotického kouzla. Přijďte a zažijte jedinečný svět, kde se snoubí arabská tradice s futuristickými vizemi, a každý okamžik je plný překvapení a vzrušení.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart