Dunajská Streda

Vítejte v kouzelném městě Dunajská Streda, kde se spojuje bohatá historie, kulturní pestrost a pohodová atmosféra! Dovolená a pobyty v Dunajské Stredě nabízí jedinečnou kombinaci tradice, moderního pohodlí a nespočtu zábavných aktivit.

Filter

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Ubytování v Dunajské Stredě zahrnuje různorodé možnosti pro každého návštěvníka. Od útulných penzionů po moderní hotely, všechna ubytování vám poskytnou komfortní základnu pro objevování tohoto malebného města.

Historické centrum Dunajské Stredy láká na procházky úzkými uličkami, kde se setkáte s pestrými trhy, přívětivými kavárnami a tradičními obchody. Nádherný kostel sv. Vavřince a další historické památky přidávají městu nezaměnitelný charakter.

Pro milovníky kultury a umění je Dunajská Streda domovem místních festivalů, koncertů a výstav. Můžete si také dopřát nějaký kulturní zážitek v místním divadle nebo galerii.

Dunajská Streda a její okolí nabízí také řadu možností pro aktivní odpočinek. Cyklistické a pěší stezky v okolí města vás zavedou do krásné přírody a malebných vesniček.

Po dni plném dobrodružství si můžete vychutnat místní kuchyni v jedné z tradičních restaurací. Dunajská Streda je místem, kde se snoubí pohoda a aktivita, nabízející nezapomenutelný pobyt pro každého návštěvníka.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart