Ekvádor

Vítejte v nádherném Ekvádoru, zemi, kde se setkává pestrobarevná příroda s bohatým kulturním dědictvím a neuvěřitelnými přírodními scenériemi! Dovolená v Ekvádoru slibuje nejen průzkum And, ale také objevování deštných pralesů, aktivní odpočinek na pobřeží Tichého oceánu a poznávání historických měst.

Filter

Zobrazen jediný výsledek

Ubytování v Ekvádoru zahrnuje kouzelné hostely v historickém Quito, komfortní eko-lodže v Amazonii, a luxusní rezorty u břehů Galapág. Bez ohledu na to, zda hledáte dobrodružství v přírodě, klidný pobyt v horských údolích nebo odpočinek na tropické pláži, Ekvádor nabízí ubytování pro každého návštěvníka.

Začněte svou dovolenou v historickém Quito, hlavním městě Ekvádoru, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Procházejte úzkými uličkami starého města, obdivujte koloniální architekturu a vystupte na rovníkovou linii na Mitad del Mundo.

Prozkoumejte národní park Cotopaxi, kde se nachází aktivní sopka Cotopaxi. Můžete podniknout trek kolem sopky, nebo si užít horské aktivity a překrásné výhledy na okolní krajinu.

Navštivte deštný prales v národním parku Yasuní na hranici s Peru, kde můžete objevovat bohatou biodiverzitu, sledovat ptactvo a prozkoumávat místní řeky.

Pro neuvěřitelný zážitek se vydejte na Galapágy, souostroví plné unikátní fauny a flory. Plavte se vedle mořských leguánů, sledujte taneční rituály albatrosů a pozorujte obrovské želvy.

Pro odpočinek na pláži si vyberte destinace na pobřeží Tichého oceánu, jako je Montañita, kde můžete surfovat na vlnách a zažít relaxační atmosféru.

Místní kuchyně v Ekvádoru zahrnuje tradiční pokrmy, jako je ceviche, locro (kukuřičná polévka), a empanadas plněné masem nebo sýrem.

Večery mohou být věnovány sledování západu slunce v horách, poslechu tradiční hudby, a ochutnávce místních nápojů.

Dovolená v Ekvádoru slibuje kombinaci dobrodružství, kultury a přírodních krás. Bez ohledu na vaše preference, tato jihoamerická destinace vám poskytne nezapomenutelný pobyt.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart