Harrachov

Vstupte do malebné horské oblasti, kde se setkává příroda, zimní radovánky a relaxace na dovolené a pobytu v Harrachově. Tato oblíbená destinace v Krkonoších, v severní části České republiky, nabízí ideální prostředí pro milovníky zimních sportů, turistiky a klidného odpočinku.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Harrachov je známý zejména díky své lyžařské tradici. Sjezdovky Harrachova patří mezi nejoblíbenější ve střední Evropě. Skiareál Harrachov – Čertova hora nabízí širokou škálu tratí pro lyžaře všech úrovní dovedností. Kromě lyžování můžete v zimě v Harrachově vyzkoušet také běžecké lyžování nebo se projet na saních po speciální sáňkařské dráze.

V létě nabízí Harrachov krásné možnosti pro pěší turistiku a cyklistiku. Prozkoumejte okolní hory, jako je Čertova hora nebo Rýžoviště, a užijte si nádherné výhledy na krkonošskou krajinu.

Místní atrakce zahrnují Mumlavský vodopád, což je jeden z největších vodopádů v Krkonoších. Procházka k vodopádu přes lesy a horské stezky je skvělým zážitkem.

Skokanský můstek v Harrachově je další ikonickou atrakcí. Můžete navštívit skokanský areál a dokonce si vyzkoušet skoky na trampolínách nebo prohlédnout skokanský stadion.

Harrachov nabízí také relaxaci v místních lázních nebo wellness hotelech. Po dni plném aktivit si můžete dopřát odpočinek v sauně nebo masáži.

Ubytování v Harrachově zahrnuje hotely, penziony a apartmány, které nabízejí pohodlí a pohostinnost pro všechny typy cestovatelů.

Ať už jste dobrodruh hledající adrenalinové zážitky nebo milovník klidného pobytu v horách, Harrachov poskytuje širokou škálu možností pro každého. Připravte se na dovolenou plnou sportu, krásné přírody a relaxace v Harrachově, kde se setkává zimní radovánky s horským klidem.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart