Hercem v divadle na zkoušku

3500 

Město

Přidejte svou recenzi

Zážitek hercem na zkoušku probíhá v Praze v divadle Procity, kde na účastníka čeká role v divadelním představení před živým publikem. Ale k tomu je potřeba se nejprve dopracovat. V ceně zážitku je tak i generální zkouška a samozřejmě make-up a kostým, díky kterému se stanete na chvíli někým jiným. A protože tohle si přece nenecháte pro sebe, dostanete rovnou vstupenky na představení, abyste si mohli vzít s sebou rodinu nebo přátele.
Co je v ceně zážitku?
– generální zkouška společně s herci
– make-up a kostým dle zadané role
– role v živém divadelním představení před publikem
– 2 vstupenky na představení pro známé

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Hercem v divadle na zkoušku. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Hercem v divadle na zkoušku. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Hercem v divadle na zkoušku
Hercem v divadle na zkoušku

3500 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart