Holandsko

Vítejte v Holandsku, zemi tulipánů, větrných mlýnů a bohaté historie. Naše dovolená v Holandsku vám nabízí jedinečný pohled na tuto rozmanitou zemi, kde se stýkají modernita a tradiční kultura.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

Začněte svou dovolenou v Amsterdamu, kde se procházky po kanálech a návštěva muzeí stávají nezapomenutelnými zážitky. Obdivujte umění v Rijksmuseum, procházejte květinovými trhy a prohlédněte si historické domy na náměstí Dam.

Ochutnejte atmosféru historických měst, jako je Utrecht nebo Haarlem, kde úzké uličky a malebné náměstí tvoří nezapomenutelný ráz. Projděte se polderovou krajinou s větrnými mlýny, které jsou symbolem holandské krajiny.

Navštivte Keukenhof, největší květinovou zahradu na světě, a zažijte explozi barev tulipánů. Během jara je Holandsko známé svými pestrobarevnými květinovými poli, které vytvářejí malebná panoramata.

Pro milovníky cyklistiky nabízí Holandsko rozsáhlou síť cyklostezek, které vás provedou malebnými krajinami a historickými vesnicemi. Ubytování v tradičních domech na vodě, známých jako “houseboats,” vám poskytne autentický zážitek.

Holandsko je také známé svými plážemi na pobřeží Severního moře, kde můžete relaxovat a užívat si slunečné dny.

Přijďte a objevte pestrou paletu zážitků, které Holandsko nabízí, s naší dovolenou, která propojuje moderní pohodlí s bohatstvím kulturního a přírodního dědictví.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart