Indonésie

Vstupte do exotického ráje, kde se setkávají křišťálově čisté vody, bujné tropické džungle a bohatá kultura na dovolené v Indonésii. Tato jihovýchodní asijská destinace sestávající z tisíců ostrovů nabízí cestovatelům nezapomenutelné zážitky.

Filter

Zobrazen jediný výsledek

Bali, známý jako “Ostrov bohů,” láká turisty svými krásnými plážemi, rýžovými terasami a spirituální atmosférou. Ubud, umělecké srdce Bali, nabízí tradiční tance, řemeslné obchody a klidné rýžové terasy.

Komodo, domov jednoho z největších ještěrů na světě – komodského draka, je rájem pro milovníky přírody. Podmořský svět u ostrova Raja Ampat je známý svou biodiverzitou a je jedním z nejlepších míst pro potápění na světě.

Jakarta, hlavní město Indonésie, kombinuje moderní architekturu s historickými památkami. Návštěva Národního muzea, baziliky svatého Petra a nákupních čtvrtí vás zavede do různých odstínů městského života.

Borneo, rozdělené mezi Indonésii, Malajsii a Brunejem, nabízí jedinečnou příležitost k pozorování orangutanů v přírodním prostředí v národním parku Tanjung Puting.

Indonéská kuchyně je plná rozmanitých chutí. Nasi Goreng, míchaná rýže s kořením, Satay, špízy s omáčkou, a Nasi Padang, tradiční jídlo z Padangu na Sumatře, jsou jen některé z mnoha specialit, které stojí za ochutnání.

Gili Islands, malý ostrovní ráj s bílými plážemi a křišťálově čistým mořem, jsou ideálním místem pro relaxaci a vodní aktivity. Yogyakarta na Jávě, se svými chrámy Borobudur a Prambanan, vám přináší pohled na kulturní bohatství Indonésie.

Ať už jste zájemci o dobrodružství, odpočinek na pláži, nebo kulturu a historii, Indonésie nabízí nespočet možností pro nezapomenutelnou dovolenou. Připravte se na cestu do této tropické oázy, kde se setkávají přírodní krásy s bohatstvím tradic.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart