Itálie

Vstupte do světa umění, kultury, vynikající kuchyně a krásné krajiny na dovolené v Itálii. Země slunce a vášně nabízí nespočet zážitků pro každého cestovatele.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 541 výsledků

Řím, “Věčné město,” je svědkem bohaté historie a památek jako Koloseum, Španělské schody a Vatikán s bazilikou sv. Petra. Procházejte se po starobylých ulicích a ochutnávejte autentickou italskou kávu nebo gelato.

Florence, kolébka renesance, láká umělce a milovníky kultury. Užijte si návštěvu Uffizi, Ponte Vecchio a katedrály Santa Maria del Fiore. Toskánsko, venkovská oblast kolem Florencie, je známé svými vinicemi a malými vesnicemi uprostřed kopců.

Benátky, město na vodě, s labyrintem kanálů a romantickými mosty, vytváří jedinečnou atmosféru. Projděte se po náměstích San Marco a obdivujte historickou architekturu a umění.

Jih Itálie nabízí nádherná pobřeží a historická města. Amalfijské pobřeží s překrásnými klify, Capri s modrou jeskyní a historickými Pompeje nabízejí nezapomenutelné zážitky.

Italská kuchyně je světově proslulá. Ochutnejte pravou pizzu v Neapoli, čerstvé těstoviny v Bologni, a nezapomeňte na kávu a víno, které patří k italskému životnímu stylu.

Pro milovníky přírody a dobrodružství nabízí Alpy a jezera severní Itálie úžasné scenérie a outdoorové aktivity. Garda, Como a Maggiore jsou krásná jezera obklopená horami.

Ať už toužíte po kulturním objevování, relaxaci na pláži nebo dobrodružství v přírodě, Itálie vám nabízí rozmanité zážitky. Připravte se na dovolenou, která spojuje bohatou historii s výbornou kuchyní a nádhernou krajinou. Vaše dovolená v Itálii začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart