Japonsko

Vstupte do země, kde se setkává tradiční kultura s moderním technologickým pokrokem na dovolené v Japonsku. Tato ostrovní destinace vychází ze svého bohatého kulturního dědictví, nabízí futuristická města a klidnou přírodu.

Filter

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Tokyo, pulsující metropole, je kombinací vysokých mrakodrapů a tradičních chrámů. Shibuya Crossing, jedno z nejrušnějších křižovatek na světě, a městská čtvrť Akihabara, známá svými elektronickými obchody, nabízí moderní atmosféru města.

Kyoto, bývalá hlavní město, uchovává bohatou historii a tradici. Chrám Fushimi Inari s tisíci červenými branami, Zlatý pavilon Kinkaku-ji a tradiční gejši ve čtvrti Gion vytvářejí jedinečný pohled na tradiční Japonsko.

Osaka, gastronomická metropole, je známá svými uličkami s jídlem, historickým hradem a zábavním parkem Universal Studios Japan. Návštěva měst Nara a Kobe poblíž je další zážitek.

Fuji-Hakone-Izu národní park, domov úžasné hory Fuji, nabízí krásnou přírodu, horké prameny a výhledy na horu Fuji. Kamakura, s velkým bronzovým Buddhovým sochou, je dalším fascinujícím místem poblíž Tokia.

Japonská kuchyně je považována za jednu z nejlepších na světě. Sushi, sashimi, ramen a tempura jsou jen některé z pochoutek, které můžete ochutnat. V tradičních rybích trzích, jako je Tsukiji v Tokiu, si můžete vychutnat čerstvé mořské plody.

Nara, kde volně pobíhají jelena a nachází se tam starobylý chrám Todai-ji, Hiroshima s památníkem míru a Miyajima s věhlasným torii ve vodě, jsou dalšími perly japonské kultury a historie.

Ať už máte rádi ruch velkoměsta, klidné chrámy, nebo přírodu s výhledem na horu Fuji, Japonsko nabízí pestrý mix zážitků pro každého cestovatele. Připravte se na cestu do této kontrastní země, kde se setkávají tradice s inovacemi.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart