Dovolena Polské Tatry

Polské Tatry jsou skvělou destinací pro dovolenou, která nabízí unikátní přírodní krásy a mnoho možností aktivního i relaxačního vyžití. Tyto horství se nacházejí na východě Polska a rozkládají se na území národního parku Tatry, který je největším a nejnavštěvovanějším v zemi.

Filter

Zobrazuji všech 11 výsledků

V Polských Tatrách najdete množství turistických tras, které vás zavedou na nejvyšší vrcholy hor a k nejkrásnějším scenériím, jako je například křišťálově čisté jezero Morské oko nebo panorama z vrcholu Rysy s výhledem na celé hory. Kromě pěší turistiky si můžete užít i jízdu na kole, jízdu na koni nebo horolezectví.

Lázně Podhajská jsou největším a nejznámějším střediskem lázeňského a wellness východního Slovenska, které se nachází v krásné přírodě v obci Podhájska, v blízkosti termálních pramenů s léčivou minerální vodou. Lázně nabízejí širokou škálu procedur a služeb zaměřených na regeneraci a relaxaci těla a mysli. K dispozici jsou masáže, koupelové procedury, sauny, bazény a mnoho dalšího.

Pobyty u vody jsou ideální volbou pro ty, kteří si chtějí odpočinout a užít si klidnou dovolenou na břehu jezera nebo řeky. V této kategorii najdete širokou nabídku ubytování v chatách, chalupách, apartmánech a penzionech s vlastním přístupem k vodní ploše.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart