Dovolená v Středních Čechách

Dovolená v Středních Čechách je ideální volbou pro ty, kteří hledají krásnou přírodu, historické památky a příjemné prostředí pro relaxaci a odpočinek. Nabízíme širokou škálu dovolených v různých destinacích v Středních Čechách, od příjemných chat a chalup až po luxusní hotely s wellness službami.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 24 výsledků

V naší nabídce najdete dovolené v malebných městečkách jako jsou Benešov, Český Šternberk nebo Třeboň, které jsou plné historických památek a kulturních akcí. Pro ty, kteří touží po klidu a odpočinku v přírodě, nabízíme také dovolené v soukromých domech s vlastní zahradou nebo chatách v horách.

Všechny naše dovolené v Středních Čechách zahrnují ubytování a další služby dle vybraného typu dovolené. Některé nabízejí i polopenzi nebo plnou penzi a možnost využití wellness služeb.

Vyberte si svou dovolenou v Středních Čechách a užijte si krásnou přírodu, historická městečka a příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci. U nás si jistě vyberete ten nejvhodnější typ dovolené pro Vás a Vaši rodinu nebo přátele.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart