Wellness pobyty

Rádi bychom vás pozvali na úžasný wellness pobyt, který vám pomůže zapomenout na všední starosti a načerpat novou energii. Můžete si vybrat z široké nabídky kvalitních hotelů a penzionů, které jsou perfektně vybaveny pro relaxaci a odpočinek.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 560 výsledků

K dispozici jsou špičkové wellness služby, jako je sauna s aromatickými oleji, vířivka s výhledem do zeleně a bazén s protiproudem, který vám pomůže uvolnit svaly. Pokud máte rádi masáže, můžete si vybrat ze škály různých druhů, jako je klasická masáž nebo thajská masáž.

Naši profesionální tým je k dispozici, aby vám pomohl užít si pobyt co nejvíce. Můžete si také vybrat z řady relaxačních aktivit, jako je jóga s výhledem na hory, pilates v zákulisí přírody nebo procházky po okolí s průvodcem, který vám představí místní kulturní památky.

V našich hotelích najdete také špičkové gastronomické zážitky. Naši šéfkuchaři připravují jídla z čerstvých, místních surovin a můžete se těšit na bohaté snídaně s domácími marmeládami a šťávami, obědy s výběrem ze široké nabídky místních pokrmů a večeře s chutnými dezerty.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart