Zážitky

Ve světě internetu můžete narazit na mnoho agentur, společností a firem, které nabízejí zážitky jako dárek. Máme nejširší nabídku, originální nápady, a profesionální servis u našich více než 600 zážitků jsou zárukou, že jste si našli tu správnou firmu na zážitky, která je expertem na netradiční a originální dárky. S KouzelnyDěda.cz si svůj zážitek určitě užijete.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 1955 výsledků

Milujeme dávat dárky a žijeme pro zážitky…

Dlouhou dobu jsme si lámali hlavu, jakými netradičními dárky, originálními nápady překvapit a potěšit naše lásky, drahé polovičky, rodiny, kamarády nebo kolegy. Vymyslet opravdu neotřelé, netradiční a jedinečné dárky je úkol nelehký. KouzelnýDěda.cz jako srovnávač, která je na zážitky opravdovým znalcem, našla řešení opravdu „filištínské“:

Neobyčejné zážitky jako netradiční dárky!

Postačí si z naší nabídky správný zážitek vybrat nebo si nechat poradit. V KouzelnýDěda.cz jsme připraveni vše vyřešit za Vás, zorganizovat a připravit tak, abyste si Vy (a především šťastný obdarovaný), jenom užívali svůj vysněný zážitek!
Naším heslem a radou pro Vás je: Darujte zážitek!
Není třeba vysvětlovat, že bonboniéra či pletený svetr jsou tak trošku přežitek. Tím nikoho nepřekvapíte. Radost sice uděláte, to nepopíráme, ale po čase si obdarovaný ani nevybaví, jestli jste mu vlastně přáli či nikoliv. Proto Vám poradíme, jak potěšit, splnit tajný sen a překvapit originálním, netradičním dárkem – zážitkem, který v paměti zůstane na dlouhou dobu. Vyberte s námi dárky – zážitky, které si opravdu užijete!

Jaké zážitky nabízíme?

Naše srovnávač, coby expert na zážitky, Vám usnadňuje výběr řazením zážitků do několika oblastí, a proto máte jistotu, že si rychle a správně vyberete. Zážitky jsou přehledně rozděleny do kategorií: Romantické zážitky, Krása, Gurmánské zážitky, Ulítlýýý, Adrenalinové zážitky, Hobby, Auto-moto, Masáže, Letecké zážitky, Zážitkové výlety, Speciální zážitky, Univerzální certifikát a také kategorie zážitků plná našich novinek. Žhavé novinky nebo kategorie zážitků, do kterých pro naše klienty připravujeme zážitky cenově zvýhodněné – Zážitky v akci.

Zážitky pro firmy

Přemýšleli jste někdy o možnosti použít jako „motivátor“ něco jedinečného, netradičního a osobního? Srovnávač jako je KouzelnýDěda.cz, která je odborníkem na zážitky, Vám zajisté doporučí netradiční formu motivačního nástroje – zážitku. Cestou úspěchu každé firmy je volba úspěšného motivačního programu a využití vhodného motivačního nástroje jak pro své zaměstnance uvnitř firmy, tak pro utváření dobrých vztahů s důležitými klienty, zákazníky či obchodními partnery.
Protože: „Kde je málo úsměvu, tam je málo úspěchu…“ (české přísloví)

Firmám nabízíme spolupráci při sestavení vhodného motivačního nástroje. Poradíme s výběrem vhodného typu originálních dárků nejen pro své zaměstance, ale také pro své VIP obchodní partnery. Pokud motivačním nástrojem ve vaší společnosti jsou společné akce vedoucí k navázání dobrých pracovních či obchodních vztahů, připravíme pro vás zážitkovu akci na míru. Možností, jak implementovat do interního firemního prostředí netradiční dárky v podobě zážitku je mnoho. Známe recept!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart