Kostarika

Vítejte v nádherné Kostarice, zemi, kde se setkává bohatá biodiverzita s tropickými plážemi a uvolněnou atmosférou! Dovolená v Kostarice slibuje nejen průzkum dechberoucí přírody, ale také dobrodružství v pralesích, aktivní odpočinek na plážích a poznávání místní kultury.

Filter

Zobrazen jediný výsledek

Ubytování v Kostarice zahrnuje ekologická letoviska obklopená deštnými lesy, pohodlné plážové hotely, útulné chaty v horách a exkluzivní rezorty v dechberoucích přírodních scenériích. Bez ohledu na to, zda hledáte relaxaci na pláži, dobrodružství v džungli nebo průzkum kávových plantáží, Kostarika nabízí různé možnosti ubytování pro každého návštěvníka.

Začněte svou dovolenou v národním parku Manuel Antonio, kde se můžete potápět v azurových vodách Tichého oceánu a pozorovat divoký život v tropickém pralese. Pro milovníky dobrodružství je návštěva národního parku Tortuguero, kde můžete sledovat hnízdění mořských želv, nezapomenutelným zážitkem.

Pro výlet do horských oblastí navštivte královnu horských měst – Monteverde. Tato oblast je známá svou bohatou biodiverzitou a oblíbeným destinací pro pozorování ptáků a procházky po visutých mostech v deštném lese.

Navštivte také Arenal, aktivní vulkán obklopený termálními prameny. Můžete se ponořit do teplých vod a pozorovat sopku ve večerních hodinách.

Místní kuchyně v Kostarice zahrnuje čerstvé ovoce, ryby a mořské plody, fazole, rýži a tradiční pokrmy, jako je casado. Nezapomeňte ochutnat místní kávu, která je na světové úrovni.

Večery mohou být věnovány sledování západu slunce na pláži, nočnímu pozorování hvězd, nebo účasti na tradičních tanečních představeních.

Dovolená v Kostarice slibuje kombinaci dobrodružství, přírodních krás a relaxace. Bez ohledu na vaše preference, tato středoamerická destinace vám poskytne nezapomenutelný pobyt. Vaše dovolená začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart