ONLINE ZÁŽITKY Z POHODLÍ DOMOVA
Když nemůžete za zážitky, přijdou zážitky za vámi Zdá se, že svět bude takto zpomalený ještě nějakou chvíli, takže na nic nečekáme a připravujeme zážitky, které si vychutnáte i teď. Jak je to možné, když jste hezky doma v bezpečí? Snadno. Připravili jsme pro vás totiž celou sekci plnou on-line zážitků na doma. Všechno potřebné vám přivezeme až domů, bezpečně předáme a vy už si pak k tomu jenom pustíte video, které vás zážitkem provede, anebo se v domluvený čas připojíte k videohovoru.

A bude to paráááádní jízda!

Únik do jiného světa ve virtuální realitě
Pokud vás to doma už tak trochu nudí a máte ponorku, je potřeba změnit prostředí. A když to nejde doopravdy, rozhodně to jde ve virtuální realitě. Vyzkoušejte si třeba basejumping, souboj se světleným mečem, únikovky, nebo postřílejte pár Angry Birds. Všechny tyhle hry (a spoustu dalších) pro vás máme připravené ve speciálních VR brýlích, které vám přivezeme až domů.

Degustace kávy a cupping u vás doma
Chybí vám káva z vaší oblíbené kavárny, která je teď zavřená? Tak si jí uvařte doma! V balíčku vám až ke dveřím dorazí 5 vzorků vybraných káv z řady Sweetcity a Nordbeans a veškeré vybavení, které budete potřebovat. Stačí se jen usadit, pustit si video s baristou a vrhnout se na degustaci vlastnoručně připravené kávy. Pokud je na vás 5 káv najednou trochu moc, degustaci si klidně můžete rozdělit na dvakrát, díky tomu, že je online, je to jenom na vás.

Degustace vín z pohodlí domova
Říkali jsme si, co tak asi lidé chtějí, když musí být doma… a degustace vína byla jasnou odpovědí! Až domů vám dorazí 6 vybraných vín, pak už si stačí jen vybrat, jestli se chcete účastnit živé degustace se sommeliérem, anebo si pustit video v době, kdy budete chtít vy. Obojí má své výhody. Během živé on-line degustace se můžete ptát na cokoli vás napadne, když si video pustíte sami, můžete si ho přerušovat, rozdělit na více částí, nebo pouštět opakovaně. Výběr je jen na vás. Ať tak, nebo tak, naše vína vám rozzáří den 🙂

Tím naše nabídka rozhodně nekončí! Stále přidáváme nové a nové online zážitky…