Kurz domácího vaření piva u vás doma

4829 

Město

SKU: 122-9495-10 Kategorie: , ,
Přidejte svou recenzi

Skvělá šance pro každého milovníka piva, jak se o tomto zlatavém moku dozvědět ještě více. Během 3 – 4 hodin pivař získá od zkušeného sládka veškeré informace o výrobě piva a uvaří si ho přímo ve své kuchyni. Všechny suroviny s sebou sládek přiveze, takže není potřeba nic složitě shánět. To bude móóóóc dobré pivečko!
Co všechno zahrnuje program?

Seznámení se s kompletní technologií výroby domácího piva a se všemi pomůckami potřebnými k jeho výrobě přímo v pivovaru,

vaření vlastního piva – dle vlastní receptury,

zážitek má individuální charakter, sládek se tedy bude věnovat skutečně pouze klientovi a jeho rodinnému partnerovi,

sada surovin k domácímu vaření,

sklenička na památku,

certifikát o absolvování kurzu.

Co bude potřeba? 

Přístup k zásuvce a pitné vodě,

vhodný prostor pro umístění varného hrnce (ideálně v kuchyni),

nádoba minimálně na 12 litrů (pro dokončení várky),

lednice.

Tato varianta probíhá v Hradci Králové a okolí (do 50 km)

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Kurz domácího vaření piva u vás doma. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Kurz domácího vaření piva u vás doma. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Kurz domácího vaření piva u vás doma
Kurz domácího vaření piva u vás doma

4829 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart