Kurz úpravy fotografií

2529 

Město

Přidejte svou recenzi

Kurz úpravy fotografií v Zoner Pohoto Studio je ideální variantou pro amatérského i zkušenějšího fotografa. Během jednoho dne se naučí v komplexním českém programu efektivně pracovat s fotografiemi. Program Zoner Photo Studio je rychlý a intuitivní. Fotografie budete umět retušovat, oříznout, upravit expozici, barvy, kontrast a mnoho dalších věcí. 
Program zahrnuje:

práce v modulu Správce, Prohlížeč, Editor,

popisy snímů, EXIF informace,

klíčová slova a jejich využití,

změna rozměrů a objemu snímku,

práce s měřítkem, ořez snímků v různých poměrech (zlatý řez a třetiny),

náprava šikmých horizontů,

zesvětlení a ztmavení snímků, zlepšení kontrastu, úrovně, křivky, expozice,

doostření snímků,

indexy, šablony pro tisk, kalendáře,

přechodový filtr, tilt-shift efekt a mnoho dalšího.

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Kurz úpravy fotografií. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Kurz úpravy fotografií. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Kurz úpravy fotografií
Kurz úpravy fotografií

2529 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart