Liptov

Vítejte v Liptově, kde se rozkládá kouzelná kombinace přírodní krásy, kulturních zajímavostí a nekonečných možností pro aktivní odpočinek! Dovolená v Liptově je zárukou nezapomenutelných zážitků pro každého návštěvníka.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 17 výsledků

Ubytování v Liptově zahrnuje různé možnosti, od tradičních chalup a penzionů po moderní hotely s veškerým komfortem. V každém případě můžete očekávat pohodlí a vřelé přivítání v srdci Slovenského ráje.

Přírodní krásy Liptova jsou přímo ohromující. Národní park Nízké Tatry a Vysoké Tatry nabízí nekonečné možnosti pro turistiku a pěší výlety. Pro milovníky vody a sportu je tu nespočet jezer a řek, které nabízejí ideální podmínky pro vodní aktivity.

V zimě se Liptov proměňuje v skvostnou destinaci pro lyžování, snowboarding a další zimní radovánky. Místní lyžařská střediska, jako Jasná Nízké Tatry, lákají návštěvníky svými sjezdovkami a moderními vybaveními.

Kromě přírodních krás můžete prozkoumat i kulturní poklady Liptova. Historická města Liptovský Mikuláš a Ružomberok nabízejí poutavé památky, trhy a zajímavé muzea.

Po dni plném aktivit si můžete odpočinout v termálních lázních, jako například v Bešeňové nebo Liptovském Jáne. Ať už hledáte dobrodružství nebo odpočinek, Liptov má co nabídnout pro každého.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart