Motoskijöring

Přidejte svou recenzi

Program 
Tenhle vzrušující zážitek na sněhem pokryté trati probíhá ve Smržovce v zimních měsících, když je dostatečná sněhová pokrývka. Jízda je určena pro začátečníky a celkem ujedete 1 kilometr. I u začátečníků se počítá s tím, že na lyžích či prkně umí základně jezdit.
Nejprve vás čeká krátká instruktáž, kde se dozvíte, co a jak. Pak nasadíte lyže nebo prkno, chytnete se lana a konečně se trochu rozjezdíte. Podle toho, jak vám to půjde, budete přidávat na intenzitě a na rychlosti. Celý zážitek je přizpůsobený vašim schopnostem. Mezi jízdami budou vždy krátké přestávky, abyste si mohli trochu vydechnout.
Vybavení není zahrnuto v ceně zážitku. Je potřeba mít vlastní lyže nebo snowboard, zimní oblečení, rukavice, brýle a helmu (ta je povinná pro všechny účastníky zážitku).

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Motoskijöring. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Motoskijöring. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Motoskijöring
Motoskijöring

990 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart