Orava

Vítejte na malebné Oravě, kde se prolíná půvabná krajina s bohatou historií a tradicemi! Dovolená na Oravě nabízí jedinečnou kombinaci horské krásy, historických památek a možností pro aktivní odpočinek.

Filter

Zobrazuji všech 5 výsledků

Ubytování na Oravě zahrnuje různé možnosti od tradičních chalup a penzionů po moderní hotely s pohodlným vybavením. Nezáleží na tom, zda hledáte útulný úkryt v horské vesnici nebo luxusní hotel, Orava má co nabídnout.

Pro milovníky přírody je Národní park Malá Fatra v blízkosti Oravy ideálním místem pro pěší turistiku a prozkoumávání malebných hor. Oravská přehrada s okolním krajinným parkem poskytuje nádherný prostor pro relaxaci, vodní sporty a pikniky.

Historický hrad Orava, majestátně situovaný na skále nad Oravským jezerem, je nejvýznamnější památkou v této oblasti. Prozkoumejte tajemné chodby a věže hradu a obdivujte panoramatický výhled na okolní krajinu.

Orava je také známá svými tradičními folklórními akcemi, které přinášejí naživu místní kulturu a řemesla. Navštivte některý z trhů nebo festivalů a ochutnejte místní speciality a řemeslné výrobky.

V zimě se Orava proměňuje v zasněženou krajinu, která láká lyžaře a snowboardisty na svahy a stopy v okolí. Po dni stráveném na svahu si můžete odpočinout v některém z místních wellness center.

Dovolená na Oravě je skvělým způsobem, jak objevovat krásy slovenského venkova a historie. Ať už hledáte dobrodružství nebo klidný pobyt, Orava vám nabídne nezapomenutelné zážitky.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart