Panama

Vítejte v krásné Panamě, kde se setkává moderní městský život s přírodními krásami a bohatou historií! Dovolená v Panamě slibuje nejen prozkoumání futuristického města Panama City, ale také objevování deštných pralesů, návštěvu historických památek a relaxaci na písečných plážích.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Ubytování v Panamě zahrnuje luxusní hotely v Panama City, pohodlné plážové rezorty u pobřeží Pacifiku a Atlantiku, a exotické eko-lodže obklopené přírodou. Bez ohledu na to, zda hledáte dynamický městský zážitek nebo odpočinek ve vířivce uprostřed deštného pralesa, Panama nabízí ubytování pro každého návštěvníka.

Začněte svou dovolenou v Panama City, kde můžete procházet moderní metropolí a obdivovat ikonický Panama Canal. Navštivte Casco Viejo, historickou čtvrť s malebnými ulicemi, koloniální architekturou a kavárnami s výhledem na moře.

Pro zážitek z deštného pralesa se vydejte do národního parku Soberanía nebo k přírodním rezervacím na poloostrově Azuero. Můžete objevovat druhovou pestrost ptáků, opic a tropických rostlin.

Navštivte Bocas del Toro, skupinu ostrovů na Karibském pobřeží, kde si můžete užít klidnou atmosféru, průzračné vody a pestrou podmořskou faunu.

Pro historický zážitek se vydejte do města Portobelo, kde naleznete staré pevnosti a památníky z doby španělské kolonizace.

Místní kuchyně v Panamě spojuje tradiční ingredience s karibským a latinskoamerickým vlivem. Ochutnejte ceviche, patacones (smažené plantány), a arroz con pollo (kuře s rýží).

Večery mohou být věnovány sledování západu slunce na pláži, ochutnávce místního rumu, a návštěvě živých barů s taneční hudbou.

Dovolená v Panamě slibuje rozmanitost zážitků, od moderního městského života po dobrodružství v deštném pralese. Bez ohledu na vaše preference, tato středoamerická destinace vám poskytne nezapomenutelný pobyt. Vaše dovolená začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart