Peru

Vítejte v fascinujícím Peru, zemi s bohatou historií, úchvatnou přírodou a jedinečnými kulturními poklady! Dovolená v Peru slibuje nejen průzkum historických památek, ale také dobrodružství v Andách, poznávání tradičních měst a objevování tajemství Amazonského pralesa.

Filter

Zobrazen jediný výsledek

Ubytování v Peru zahrnuje pohodlné hotely v historickém Cuscu, eko-lodže v deštném pralese, a exkluzivní rezorty u pobřeží Tichého oceánu. Bez ohledu na to, zda hledáte ponoření do historie, dobrodružství v přírodě nebo relaxaci na pláži, Peru nabízí ubytování pro každého návštěvníka.

Začněte svou dovolenou v Cuscu, kdysi hlavním městem Inků a nyní zapsaným na seznamu světového dědictví UNESCO. Procházejte kamenitými uličkami, obdivujte Incké památky, jako je Machu Picchu a Sacsayhuaman, a vychutnávejte atmosféru této historické destinace.

Podnikněte trek na Machu Picchu, jedno z nejvýznamnějších archeologických nalezišť na světě. Prožijte jedinečný zážitek, když vystoupáte ke slavné Lost City of the Incas a obdivujte úchvatné výhledy na Andské hory.

Pro přírodní dobrodružství navštivte národní park Manú v Amazonském pralese, kde můžete objevovat bohatou biodiverzitu, pozorovat exotické ptáky a procházet pralesními stezkami.

Pro odpočinek na pláži si vyberte destinace na pobřeží Tichého oceánu, jako je Máncora, kde můžete surfovat na vlnách, relaxovat na bílých plážích a ochutnávat čerstvé mořské plody.

Místní kuchyně v Peru je plná chutí a tradic. Ochutnejte tradiční pokrmy, jako je ceviche, lomo saltado (hovězí maso s bramborami a zeleninou) a quinoa salát.

Večery mohou být věnovány sledování tradičních tanečních představení, ochutnávce pisco sour (místního nápoje) a relaxaci v romantických atmosférách historických měst.

Dovolená v Peru slibuje neopakovatelný mix historie, přírodní krásy a kultury. Bez ohledu na vaše preference, tato jihoamerická destinace vám poskytne nezapomenutelný pobyt. Vaše dovolená začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart