Poděbrady

Vstupte do oázy klidu a harmonie ve středních Čechách – v Poděbradech, kde se setkává historie s moderním pohodlím. Dovolená a pobyty v tomto kouzelném městě jsou jako cesta časem, kde každý okamžik je spojením minulosti a současnosti.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Ubytování v Poděbradech nabízí širokou škálu možností, ať už preferujete návrat do středověku v romantickém zámku, nebo se raději pohodlně usadíte v moderním hotelu s veškerým komfortem. V každém případě si můžete být jisti, že vaše dovolená bude zážitkem plným pohody a objevování.

Procházejte se malebnými uličkami a objevujte krásu kolonádního lázeňského parku, kde se můžete ponořit do relaxačních lázeňských procedur nebo si jednoduše užívat klidné procházky. Hrad Poděbrady, impozantní památka minulosti, vás vtáhne do svého příběhu, nabízejíc pohled do doby rytířů a králů.

Kromě historie a přírody můžete v Poděbradech ochutnat místní lahůdky v útulných restauracích a kavárnách. Nezapomeňte ochutnat známý Poděbradský klobás, který vám dodá energii na další objevování tohoto malebného města.

Poděbrady – místo, kde se snoubí romantika minulosti s moderním pohodlím. Ať už hledáte dobrodružství nebo klidný odpočinek, tato destinace má co nabídnout. Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v srdci České republiky – v Poděbradech.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart