Praha

Vítejte v Praze, jednom z nejmalebnějších a nehistoričtějších měst na světě. Naše dovolená, aktivity a pobyty v Praze vám nabízejí možnost prozkoumat krásy této evropské perly, kde se stýká bohatá historie, kultura a moderní životní styl.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 1963 výsledků

Začněte svůj pobyt návštěvou Pražského hradu, kde se nachází katedrála svatého Víta a krásné královské zahrady. Projděte se královskou cestou směrem ke Staroměstskému náměstí, kde můžete obdivovat historické budovy, Staroměstskou radnici a slavný orloj.

Ochutnejte tradiční českou kuchyni v místních restauracích a užijte si autentické české pivo v jedné z mnoha hospůdek. Pro milovníky umění je tu Národní galerie a Národní divadlo, kde můžete zažít bohatství české kultury.

Procházky po Karlově mostě, plavba na Vltavě a návštěva Petřínské věže jsou dalšími nezapomenutelnými aktivitami, které můžete zažít v Praze. Můžete se také věnovat nákupům na Pařížské ulici nebo relaxovat v zahrádkách a parcích, jako je Stromovka či Letenské sady.

Ubytování v centru města vám umožní pohodlný přístup ke všem těmto atrakcím a zároveň vás ponoří do atmosféry této magické metropole. Přijďte a objevte Prahu s naší dovolenou, aktivitami a pobytem, kde každý den je plný objevů a historických pokladů.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart