Prohlídka pivovaru

Vítejte v srdci našeho pivovaru, kde se tradice setkává s inovací a kde každá kapka piva vypráví svůj vlastní příběh. Naše prohlídky pivovaru jsou šancí ponořit se do fascinujícího procesu výroby piva a objevit tajemství, která se skrývají za každým skleněným kelímkem.

Filter

Zobrazuji všech 9 výsledků

Během prohlídky vás provedeme krok za krokem výrobním procesem, od surovin až po finální produkt. Uvidíte obří kotle, kde se zrodí sladká šťáva, nahlédnete do fermentačních nádrží, kde kvasinky tvoří kouzla, a zakusíte vůni chmelu, která dodává pivu jeho jedinečnou chuť.

Ale naše prohlídka není jen o technice – je to zážitek pro všechny smysly. Budete moci ochutnat čerstvě uvařené pivo přímo ze závodu, kde si vychutnáte plnou škálu chutí a vůní, které naše pivo nabízí. A v neposlední řadě, budete mít možnost se seznámit s lidmi, kteří stojí za tímto řemeslem a sdílí s vámi lásku k pivu.

Přijďte za námi a nechte se unést do světa, kde se zrnka ječmene proměňují v nápoj, který spojuje lidi a radostně plní každý okamžik. Zarezervujte si svou prohlídku pivovaru a staňte se součástí naší pivařské rodiny!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart