Spojené arabské emiráty

Abú Zabí, hlavní město, přináší pohled na krásnou mešitu Sheikh Zayed Grand Mosque, královský palác Qasr Al Watan a historickou pevnost Al Jahili.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 88 výsledků

Emirát Sharjah, známý jako kulturní hlavní město, nabízí muzea, umělecké galerie a tradiční trhy souky. Návštěva Muzea umění Sharjah a Starého města Sharjah vám poskytne pohled na tradiční ománskou architekturu a umění.

Ostrov Saadiyat u Abú Zabí se chlubí plážemi, golfovými hřišti a kulturními institucemi, včetně Muzea Louvre Abu Dhabi a Muzea Guggenheim Abu Dhabi (otevření plánováno).

Fujairah, emirát na východním pobřeží, je známý svými horami Hajar a klidnými plážemi. Návštěva pevnosti Al Badiyah a horolezecké výpravy v pohoří Hajar poskytují odpočinek a dobrodružství.

Arabské Emiráty jsou také proslulé svými luxusními letovisky. Místní pláže nabízejí odpočinek na bílém písku a průzračném moři. Golf, potápění a jachting jsou jen některé z aktivit, které můžete zažít během své dovolené.

Ománská kuchyně je ovlivněná tradičními arabskými, indickými a perskými chutěmi. Ochutnejte místní speciality, jako jsou Al Harees (masový pokrm), Al Machboos (kořeněné maso s rýží) a tradiční datlové sladkosti.

Ať už máte zájem o moderní městský život, kulturní zážitky nebo relaxaci u moře, Arabské Emiráty nabízejí nespočet možností pro nezapomenutelnou dovolenou. Připravte se na cestu do této rozmanité destinace, kde se setkává luxus s tradicí.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart