Thajská těhotenská masáž

1650 

Město

SKU: 2535-25093-5 Kategorie: , ,
Přidejte svou recenzi

Těšte se na 60 minut uvolnění a jemné péče o vás i vaše miminko. Masáž, během které se vám bude věnovat certifikovaná thajská masérka, probíhá na zádech a na bocích, kde s pomocí polštářku najdete pohodlnou polohu. 
Používaný olejíček je bez vůně, aby byla masáž příjemná i pro ženy, které jsou během těhotenství citlivější na pachy.
Během masáže můžete být nahá, případně využít jednorázové spodní prádlo, abyste zamezila znečištění vlastního prádla olejem. Intimní partie budete mít vždy přikryté ručníkem.
Vhodné pro nastávající maminky už od 3. měsíce těhotenství až do času porodu.
Doporučujeme přijít alespoň 10minutovým předstihem, abyste měla čas si odložit a případně využít sprchu. Před procedurou minimálně hodinu nejezte, aby vám bylo příjemně.

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Thajská těhotenská masáž. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Thajská těhotenská masáž. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Thajská těhotenská masáž
Thajská těhotenská masáž

1650 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart