To nejlepší z Apulie + ALBEROBELLO + KOUPANÍ V MOŘI (letecky z Prahy)

26590 

SKU: 14915A Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Vydejte se s námi do méně známé oblasti Itálie – Apulie. Že jste o ní zatím neslyšeli? Nevadí! Budete se procházet tajemnými uličkami skalního města Matera, obdivovat pohádkové bílé domečky trulli a ochutnáte proslulý altamurský chléb. Užijete si den plný slunce u moře a objevíte nevídané kouzlo tohoto zapomenutého kousku Itálie. Neváhejte a vyrazte s námi za nepoznaným do čarokrásné Apulie!

Ubytování

ubytování v hotelích v jednolůžkových a dvoulůžkových a dle dostupnosti i třílůžkových pokojích
ubytování je v menších pokojích s vlastním sociálním zařízením

O prodejci RadyNaCestu.cz

RadyNaCestu.cz nabízí zájezdy do 61 zemí světa, které umožňují cestovatelům vyhnout se turistickým pastem. S nadšenými průvodci, kteří osobně testují každý zájezd, garantujeme autentické a méně známé zážitky. Zapomeňte na masovku a objevte s námi skryté poklady destinací, kde se setkáte s místní kulturou a atmosférou. Díky RadyNaCestu.cz získáte nejenom průvodce, ale společníka na unikátních cestách, kde žádná cesta není stejná.

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

To nejlepší z Apulie +  ALBEROBELLO + KOUPANÍ V MOŘI (letecky z Prahy)
To nejlepší z Apulie + ALBEROBELLO + KOUPANÍ V MOŘI (letecky z Prahy)

26590 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart