To nejlepší z Milána + OPERA VE VERONĚ + SIRMIONE U LAGO DI GARDA (letecky z Pra

25590 

SKU: 14958A Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Historické perly, romantika, kultura, kouzlo přírody… Jedinečná italská kombinace – pro vás. Objevíte skvosty milánské architektury i slavný operní dům. Projdete se uličkami Verony, po Juliině balkónu i idylických březích Gardského jezera v Sirmione. Můžete si dopřát divadelní zážitek z Areny di Verona a ochutnat skvělou kuchyni. Vyrazte na krátkou dovolenou a poznávejte Itálii! 

Ubytování

3* hotel poblíž centra města
ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV

O prodejci RadyNaCestu.cz

RadyNaCestu.cz nabízí zájezdy do 61 zemí světa, které umožňují cestovatelům vyhnout se turistickým pastem. S nadšenými průvodci, kteří osobně testují každý zájezd, garantujeme autentické a méně známé zážitky. Zapomeňte na masovku a objevte s námi skryté poklady destinací, kde se setkáte s místní kulturou a atmosférou. Díky RadyNaCestu.cz získáte nejenom průvodce, ale společníka na unikátních cestách, kde žádná cesta není stejná.

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

To nejlepší z Milána + OPERA VE VERONĚ + SIRMIONE U LAGO DI GARDA (letecky z Pra
To nejlepší z Milána + OPERA VE VERONĚ + SIRMIONE U LAGO DI GARDA (letecky z Pra

25590 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart