To nejlepší z Rigy + LÁZEŇSKÉ MĚSTO JURMALA + SILVESTR (letecky z Prahy)

19990 

SKU: 14906A Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Slavnostní nálada, veselí, silvestrovská pohoda… Míříme do lotyšské metropole. Projdete se starým městem, prohlédnete si nádherný Dům Černohlavců, katedrálu a vyrazíte i k sídlu prezidenta. Zimní atmosféru Baltu nasajete na plážích lázeňského města Jurmala. Posedíte v kavárničkách u svařeného vína a připijete si v uličkách Rigy. Dopřejte si konec roku s novými zážitky z Pobaltí!
 

Ubytování

ubytování v hotelu v jednolůžkových, dvoulůžkových a dle dostupnosti i třílůžkových pokojích
ubytování v menších pokojích s vlastním sociálním zařízením

O prodejci RadyNaCestu.cz

RadyNaCestu.cz nabízí zájezdy do 61 zemí světa, které umožňují cestovatelům vyhnout se turistickým pastem. S nadšenými průvodci, kteří osobně testují každý zájezd, garantujeme autentické a méně známé zážitky. Zapomeňte na masovku a objevte s námi skryté poklady destinací, kde se setkáte s místní kulturou a atmosférou. Díky RadyNaCestu.cz získáte nejenom průvodce, ale společníka na unikátních cestách, kde žádná cesta není stejná.

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

To nejlepší z Rigy + LÁZEŇSKÉ MĚSTO JURMALA + SILVESTR (letecky z Prahy)
To nejlepší z Rigy + LÁZEŇSKÉ MĚSTO JURMALA + SILVESTR (letecky z Prahy)

19990 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart