To nejlepší ze Severní Makedonie + PLAVBA KAŇONEM MATKA + KOSOVO (letecky z Prah

31990 

SKU: 14971A Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Poznat nepoznané… Severní Makedonie vás překvapí. Ve Skopje najdete rozmanitost na každém kroku. Objevíte přírodní ráj kaňonu Matka i tajemný svět jeskyně Vrelo. Za kulturou a impozantní mešitou vyrazíte do Tetova. V kosovském Prizrenu se ponoříte do historie. Zkusíte tradiční pokrmy. A Ohrid? Ten vidět musíte. Vezměte si krátkou dovolenou – dopřejte si makedonské zážitky!

Ubytování

ubytování v hotelích v jednolůžkových a dvoulůžkových a dle dostupnosti i třílůžkových pokojích
ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením

O prodejci RadyNaCestu.cz

RadyNaCestu.cz nabízí zájezdy do 61 zemí světa, které umožňují cestovatelům vyhnout se turistickým pastem. S nadšenými průvodci, kteří osobně testují každý zájezd, garantujeme autentické a méně známé zážitky. Zapomeňte na masovku a objevte s námi skryté poklady destinací, kde se setkáte s místní kulturou a atmosférou. Díky RadyNaCestu.cz získáte nejenom průvodce, ale společníka na unikátních cestách, kde žádná cesta není stejná.

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

To nejlepší ze Severní Makedonie + PLAVBA KAŇONEM MATKA + KOSOVO (letecky z Prah
To nejlepší ze Severní Makedonie + PLAVBA KAŇONEM MATKA + KOSOVO (letecky z Prah

31990 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart