Tunisko: v 4* hotelu Nesrine

13201 

Město

SKU: 2564 Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Elegantní hotel Nesrine zaujme svým osobitým designem. Přesvědčivé jsou i vnitřní hodnoty: dobrý vkus se odráží v pokojích i v pestré kuchyni.

  • Stát: Tunisko
  • Město: Hammamet
  • Strava: All Inclusive
  • Doprava: Letecky
  • Typ zájezdu: Pobytové/

Společnost Invia zaručuje, že nikde jinde nenajdete lepší cenu.

Pokud přesto najdete stejný zájezd u stejné cestovní kanceláře ve stejný den za nižší cenu, dorovnáme vám rozdíl a navíc vám dáme 200 € v hotovosti.

Popis a specifikace hotelu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Nesrine, popis prodejce Invia a doporučení, kde Nesrine koupit. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Invia

Invia je internetový obchod specializující se na prodej zájezdů a dovolených, který nabízí široký výběr atraktivních destinací pro cestovatele. S Invia můžete objevovat svět prostřednictvím různých zájezdů, jež jsou pečlivě sestaveny a přizpůsobeny různým preferencím a rozpočtům.

Na tomto e-shopu najdete širokou nabídku, ať už dáváte přednost odpočinku na pláži, dobrodružství v horách nebo objevování historických míst. Nabízené zájezdy pocházejí od renomovaných cestovních kanceláří, což je zárukou kvality a spolehlivosti služeb.

S Invia můžete zažít bezproblémový proces rezervace dovolené přímo z pohodlí vašeho domova. Díky svému týmu profesionálů a široké nabídce zájezdů je Invia ideálním společníkem pro každého, kdo touží po nezapomenutelných zážitcích z cest.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Tunisko: v 4* hotelu Nesrine
Tunisko: v 4* hotelu Nesrine

13201 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart