XBowling Praha Žižkov- 6 profesionálních bowlingových drah značky QubicaAMF

145 

Město

SKU: P3429 Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Přijďte si zahrát s přáteli či rodinou do moderního bowlingového centra… A co zde najdete? Milou a proškolenou obsluhu, která se postará o maximální komfort při Vaší hře. Samozřejmostí je šest zmodernizovaných drah QubicaAMF na té nejvyšší technické úrovni, z nichž dvě jsou navíc přizpůsobit pro děti pomocí vysouvacích mantinelů. Kromě bowlingu si také můžete vychutnat speciality naší kuchyně v naší restauraci, která se vám ráda postará i o uspořádání jak rodinné tak firemní akce. Těšíme se na Vás!

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na XBowling Praha Žižkov- 6 profesionálních bowlingových drah značky QubicaAMF. Popis obsahuje informace o prodejci SkvěléČesko a doporučení, kde zakoupit XBowling Praha Žižkov- 6 profesionálních bowlingových drah značky QubicaAMF. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci SkvěléČesko

SkvěléČesko.cz může být online platforma zaměřená na prodej různých zážitků a výletů po celém Česku. Cílem by mohlo být poskytovat zákazníkům možnost objevovat a zažívat různorodé atrakce a aktivity v České republice.

Eshop může nabízet širokou škálu zážitků a výletů, jako jsou dobrodružné aktivity, wellness pobyty, gastronomická dobrodružství, kulturní události, adrenalinové sporty, romantické víkendy a mnoho dalších. Produkty by mohly být rozděleny do různých kategorií pro snadnější procházení.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

XBowling Praha Žižkov- 6 profesionálních bowlingových drah značky QubicaAMF
XBowling Praha Žižkov- 6 profesionálních bowlingových drah značky QubicaAMF

145 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart