Autocrossový den

Přidejte svou recenzi

Autokrosový den probíhá na závodním okruhu v Dolním Bousově. Během několika hodin si užijete neskutečných 20 kol jízdy a dozvíte se o tomto sportu úplně všechno. Program vypadá takto:

9:30–10:00 – Uvítání, administrativa, výběr výbavy jezdce
10:00–11:00 – Seznámení s buggy + 5 kol jízdy
11:00–12:00 – Teorie jízdy, údržba techniky + 5 kol jízdy
12:00–12:30 – Oběd
12:30–13:30 – Vlajková signalizace + 5 kol jízdy
13:30–14:30 – Teorie jízdy a závěrečných 5 kol na trati
14:30–15:00 – Ukončení, předání certifikátu

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Autocrossový den. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Autocrossový den. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Autocrossový den
Autocrossový den

14500 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart