O nás

Vítejte na KouzelnýDěda.cz, místě, kde dovolená není jen o cestování, ale o nezapomenutelných dobrodružstvích. Jsem Huy, a KouzelnýDěda.cz je můj osobní projekt, vytvořený s vášní pro objevování krásného světa, který nabízí nezapomenutelné zážitky.

Příběh za KouzelnýDěda.cz:

Když jsem otevřel dveře KouzelnýDěda.cz, otevřel jsem branu kouzelným místům a dobrodružstvím po celém světě. Pracuji na tomto projektu sám, s touhou přinést vám nejen vyhledávač dovolených, ale také inspiraci k objevování nových destinací.

Chtěl jsem vytvořit místo, kde můžete snít o exotických plážích, malebných horách a kulturních skvostech. Každý dopis na stránce KouzelnýDěda.cz je psán s láskou k cestování a příběhy každé destinace jsou vyprávěny s respektem k jejich jedinečné kráse.

Další projekty:

Ale KouzelnýDěda.cz není jediným dobrodružstvím, které jsem vytvořil. KúzelnéMiesta.sk, Hračkárium.cz, KupónMat.cz, NotebookBazar.cz, BazárKnih.sk, VIAN.czCivi.czPetomat.cz, Auty.cz, Poptávku.cz, FlyTicketz.com, Alkoholicky.cz, Alkoholicky.sk, Kursio.cz, Sbalit.cz, KratkéRecenze.cz, Vteřinka.cz – každý z těchto projektů nese můj osobní otisk a příběh.

KúzelnéMiesta.sk přináší stejné kouzlo na Slovensko pro naše slovenské přátele. Hračkárium.cz je mé digitální hřiště plné pestrých a kvalitních hraček pro všechny věkové kategorie. KupónMat.cz vám přináší skvělé nabídky a slevy od mnoha e-shopů, abyste mohli ušetřit při nákupu.

VIAN.cz, můj vyhledávač nábytku, a Alkoholicky.cz s Alkoholicky.sk jsou dalšími projekty, které se snaží přinést kvalitní alkohol a produkty do každodenního života.

Připojte se ke mně na KouzelnýDěda.cz a objevujte svět dovolených jako nikdy předtím. Každý projekt je vytvořen s láskou a osobním přístupem, a já jsem tady, abych vám pomohl najít tu nejlepší dovolenou pro vaše nezapomenutelné chvíle. Vaše dobrodružství s cestováním začíná právě tady na KouzelnýDěda.cz.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart