Farmářem na zkoušku aneb den s koňmi

2200 

Město

Přidejte svou recenzi

Co takhle stát se na jeden den farmářem? Během tohoto zážitku si každý pracant naučí, jak pečovat o koně. Dozví se nejen spoustu teoretických znalostí, ale vrhne se také do praxe. A to pěkně od podlahy stáje, protože do ruky dostane vidle a bude jen na něm, jak se k tomu postaví. Zkusí si i čištění či sedlání koní a za odměnu ho bude čekat projížďka. Pokochá se nejkrásnějším pohledem na svět z koňského sedla a pak přeskočí přímo do traktoru. Farmou projde skrz na skrz a nudit se rozhodně nebude! Prostě farmářská parááááda!
A jaký bude přesně program?

9:00 – příjezd na ranč,

cca 9:00 – 10:00 – seznámení se s chodem ranče. Vycházka na pastviny ke koním,

cca 10:00 – 11:00 – kontrola obvodu pastvy, napájení koní,

cca 11:00 – 12:00 – čištění koní, vodění koní, ukázka práce s koněm ze země výuka základní manipulace s koněm,

cca 12:00 – 13:00 – domácí oběd přímo na místě,

cca 13:00 – 14:00 – příprava na vyjížďku do přírody (teorie o výstroji, sedlání koní),

cca 14:00 – 14:30 – výuka jízdy na koni na jízdárně,

cca 14:30 – 15:30- vyjížďka na koni do přírody,

cca 15:30- 16:00 – závěrečná péče o koně po vyjížďce,

cca 16:00- rozloučení a odjezd.

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Farmářem na zkoušku aneb den s koňmi. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Farmářem na zkoušku aneb den s koňmi. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Farmářem na zkoušku aneb den s koňmi
Farmářem na zkoušku aneb den s koňmi

2200 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart