Kurz indické kuchyně

2990 

Město

SKU: 690-12076-1 Kategorie: , ,
Přidejte svou recenzi

Vajíčka a špagety s kečupem umí uvařit každý. Co takhle se ale naučit tradiční indické pokrmy? Během 3 hodinového kurzu se zkušený kuchař postará, aby každý návštěvník pochopil, jaké koření se v indické kuchyni používá a také naučí každého vařit lákavé indické menu o několika chodech. Z tohoto večera neodejde nikdo hladový!
Co budete připravovat:
• chlebové placky naan,
• chana Masala – vegetariánskou cizrnovou směs,
• pakoras – zeleninu obalovanou v těstíčku,
• kuře murgi malai – kuře v kokosové omáčce,
• kuře tikka – kuřecí kousky s nejtypičtějším indickým kořením.
Co by měl gurmán vědět?
V ceně kurzu jsou započítané suroviny. Během kurzu je možné objednat nealkoholické i mírně alkoholické nápoje, které si platí každý sám.

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Kurz indické kuchyně. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Kurz indické kuchyně. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Kurz indické kuchyně
Kurz indické kuchyně

2990 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart