Plavba plachetnicí na Orlíku s kapitánem

6900 

Město

SKU: 2667-27699-2 Kategorie: , ,
Přidejte svou recenzi

Plavba plachetnicí začíná v 10:00 v Klučenicích a návrat je plánovaný v 17:00. Pluje se za každého počasí (kromě extrémního deště nebo větru) – plachetnice má kajutu, kam se při nepřízni schováte. Za sluníčka se těšte na romantiku proloženou koupáním, při větru zas na trochu toho adrenalinu. Sezóna je od května do října, takže dobře promyslete, jestli radši opalovačku, nebo dobrodružství.
Zážitek trvá 7 hodin, nezapomeňte si přibalit jídlo a pití. Oblečení volte podle počasí, za sluníčka se hodí plavky, ručník, a hlavně opalovací krém. V chladu zase bodne větrovka.
Vybavení plachetnice:

chemické WC,
tekoucí voda,
plynový vařič,
nádobí,
chladicí box,
rádio,
záchranné prostředky.

Na palubu se vejdou 4 dobrodruzi + kapitán. Domácí mazlíčky protentokrát nechte doma.

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Plavba plachetnicí na Orlíku s kapitánem. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Plavba plachetnicí na Orlíku s kapitánem. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Plavba plachetnicí na Orlíku s kapitánem
Plavba plachetnicí na Orlíku s kapitánem

6900 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart