Adršpach

Vstupte do malebného kouta přírody a objevujte úchvatné skály, romantická jezera a klidné lesy na dovolené a pobytu v Adršpašsko-Teplických skalách. Tato přírodní rezervace na severu České republiky nabízí nespočet zážitků pro milovníky přírody a dobrodružství.

Filter

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Adršpachsko-Teplické skály jsou jedním z největších pískovcových skalních měst v Evropě. Prozkoumejte záhadné útvary, jako jsou Velký a Malý skalní most, labyrinty a skalní věže. Krásné přírodní scenérie tvoří ideální prostředí pro pěší turistiku a fotografování.

Procházka kolem jezer v okolí, zejména kolem Adršpašského jezera a jezera Pančava, nabídne klidné chvíle odpočinku s pohledem na odraz skal v hladině vody.

Vzhledem k tomu, že Adršpachsko-Teplické skály se nacházejí v Krkonošském národním parku, můžete si užít i další přírodní atrakce této oblasti. Návštěva Sněžky, nejvyšší hory v České republice, a procházka přes Krkonoše jsou další zážitky, které můžete zažít.

Kromě turistiky nabízí Adršpach také skvělé možnosti pro horolezce. Skály poskytují různé obtížnosti, což z něj činí oblíbené místo pro lezení.

V místních restauracích si můžete vychutnat tradiční českou kuchyni, jako jsou guláš, knedlíky a tvarohové štrúdly. Pobyt v jednom z místních penzionů nebo hotelů vám umožní ponořit se do klidné atmosféry této přírodní oázy.

Adršpach nabízí ideální prostředí pro relaxaci a únik do přírody. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh nebo hledáte klidný pobyt, tato přírodní krása vás jistě uchvátí.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart