Tanzanie

Vítejte v pohádkové Tanzanii, kde se setkává nádherná příroda s bohatou kulturou a nezapomenutelnými safari zážitky! Dovolená v Tanzanii slibuje nejen pohodový odpočinek na plážích Zanzibaru, ale také dobrodružství při pozorování divoké zvěře v národních parcích a návštěvu tradičních kmenů.

Filter

Zobrazen jediný výsledek

Ubytování v Tanzanii zahrnuje luxusní safari lodže, pohodlné plážové resorty na Zanzibaru a tradiční kempsy (kempy) v národních parcích. Bez ohledu na to, zda preferujete romantický útěk, rodinnou dovolenou nebo dobrodružství, Tanzanie má ubytování pro každého návštěvníka.

Začněte svou dovolenou v národním parku Serengeti, kde můžete zažít jedinečnou možnost sledování velké migrace a pozorování africké divoké zvěře v přirozeném prostředí. Návštěva Ngorongoro kráteru, kde můžete spatřit širokou škálu zvířat včetně slonů, lachtanů a nosorožců, je dalším nezapomenutelným zážitkem.

Zanzibar, známý jako “Koření ostrov”, nabízí krásné pláže, korálové útesy a historické město Stone Town. Můžete se potápět v křišťálově čisté vodě, objevovat tradiční trhy a ochutnávat místní kuchyni.

Navštivte Kilimandžáro, nejvyšší vrchol Afriky, a prozkoumejte jeho okolí. Pro milovníky trekkingu a dobrodružství je to nezapomenutelný zážitek.

Místní kultura Tanzanie je bohatá a různorodá. Navštivte tradiční masajské vesnice, kde můžete poznat místní zvyky, tanec a řemesla.

Tanzanská kuchyně zahrnuje exotická jídla založená na čerstvých produktech. Ochutnejte tradiční jídla, jako jsou ugali, nyama choma a chapati.

Večery mohou být věnovány sledování afrického západu slunce, nočnímu safari nebo jednoduše relaxaci u oceánu na pláži.

Dovolená v Tanzanii slibuje nezapomenutelné zážitky spojené s přírodou, dobrodružstvím a kulturou. Bez ohledu na vaše preference, Tanzanie vám poskytne nezapomenutelný pobyt. Vaše dovolená začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart