Egypt

Vítejte v exotickém Egyptě, zemi bohaté na historii, sluneční paprsky a nádherná pobřeží Rudého moře! Dovolená v Egyptě slibuje nezapomenutelný mix kultury, dobrodružství a relaxace.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 129 výsledků

Ubytování v Egyptě zahrnuje luxusní hotely na pobřeží, stylové resorty s bazény a pohodlné apartmány v centru měst. Bez ohledu na to, zda upřednostňujete klidný odpočinek nebo pestré noční život, Egypt má nabídku pro každého.

Začněte svou dovolenou prozkoumáním starověkých památek, jako jsou pyramidy v Gíze, chrámy v Luxoru a historické město Káhira. Egyptská historie a kultura jsou fascinující a zajímavá pro každého milovníka dobrodružství.

Následně se vydejte na slunečné pláže a korálové útesy na pobřeží Rudého moře. Oblast Sharm El Sheikh, Hurghada a Marsa Alam jsou známé svou bohatou podmořskou faunou a křišťálově čistou vodou, což činí z Egypta oblíbené místo pro potápění a šnorchlování.

Pro milovníky adrenalinu nabízí poušťové dobrodružství, jako jsou jízdy na velbloudech, jízda na čtyřkolkách nebo výlety do pouště Sinai.

Místní kuchyně vám přinese autentické chuťové zážitky. Ochutnejte tradiční egyptská jídla, jako jsou kushari, falafel, či šawarma, a dopřejte si osvěžující místní ovoce.

Večery mohou být věnovány procházkám po bazarech plných suvenýrů, návštěvě tradičních egyptských kaváren nebo tanečním vystoupením s orientální hudbou.

Dovolená v Egyptě slibuje nejen slunečné dny a dobrodružství, ale také bohatou historii a pohodový odpočinek na krásných plážích Rudého moře. Vaše dovolená začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart