Vietnam

Vstupte do fascinující země, kde se setkávají bohatá historie, úchvatná příroda a vřelé přivítání na dovolené ve Vietnamu. Tato jihovýchodní asijská destinace láká cestovatele svými rozmanitými zážitky, od pulzujících měst až po klidné pláže.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Hanoj, hlavní město, vám představí tradici a historii. Procházka ulicemi starého města, návštěva Ho Chi Minhova mauzolea a objevování chrámů, jako je chrám Literatura, poskytnou pohled na kulturní bohatství Vietnamu.

Ha Long Bay, záhadná zátoka s tisíci vápencovými ostrovy, je jedním z přírodních divů země. Plavba po zálivu na tradicionálních dřevěných lodích a pozorování západu slunce nad krasovými formacemi jsou nezapomenutelné zážitky.

Hue, bývalé královské město, je plné historických památek. Návštěva Citadely s chrámem Cao Dai, Pagoda Thien Mu a císařskými hrobkami poskytne pohled na bohaté dědictví Vietnamu.

Hoi An, malebné město s historickou architekturou, je známé svými úzkými uličkami, tradičními trhy a světly lampionů. Město je také významným centrem pro kulinářské zážitky.

Da Nang, moderní přístavní město, láká návštěvníky svou pláží My Khe a Mramorovými horami. Zde můžete navštívit také chrám Linh Ung Pagoda a pozorovat panoramatický výhled z pohoří Ba Na Hills.

Ho Chi Minh City (Saigon), největší město ve Vietnamu, pulsující energií, moderní architekturou a historickými památkami. Návštěva Víceúčelového komplexu Unification Palace, War Remnants Museum a procházka v staré části města nabídne pohled na kontrasty mezi minulostí a současností.

Vietnamská kuchyně je proslulá svými čerstvými ingrediencemi a bohatými chutěmi. Ochutnejte pho, vietnamské jarní rolky, banh mi a další místní speciality.

Ať už jste dobrodruh nebo milovník kultury, Vietnam nabízí širokou škálu zážitků pro každého cestovatele. Připravte se na cestu do této krásné země, kde se setkává tradiční a moderní, přírodní a historické. Vaše dovolená ve Vietnamu začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart